Přeskočit na hlavní obsah

Prodej, montáž, servis a údržba

Dodáváme, montujeme a provádíme servis i údržbu klimatizací do bytů, domů, kanceláří a provozů. Pracujeme jen s vybranými kvalitními zařízeními, která vám zajistí pohodlí v létě i v zimě, udrží čistý vzduch v místnosti, jsou energeticky velmi úsporná, tichá a spolehlivá. Montáž provádí zkušení odborníci. Součástí našich služeb je servis a pravidelná údržba. Pomůžeme vám s výběrem výrobku podle vašich představ.

  Dodávka zařízení

Pracujeme jen s ověřenými výrobky. Nabízímeme spolehlivé produkty značek TOSHIBADAIKIN a LG, které mají výborný poměr kvalita/cena. Před volbou konkrétních modelů vnitřní a venkovní jednotky provedeme výpočet na základě zaměření u vás doma nebo v kanceláři. Cena zařízení vychází především z požadavků na chladící výkon a doplňkové funkce podle přání zákazníka. Základní vliv na cenu má počet a velikost klimatizovaných místností, vzdálenost vnitřní a venkovní jednotky, požadavky na ovládání, úprava vzduchu filtrací/ionizací, apod.

PoptatKalkulace ceny

  Montáž a zprovoznění

Po odsouhlasení nabídky si připravíme potřebný materiál a naplánujeme termín montáže u vás doma nebo v kanceláři podle vašich požadavků. Termín montáže a připravenost si s vámi potvrdíme den předem. Pracujeme čistě, kvalitně a rychle. Víme, že kvalita provedené práce má zásadní vliv na životnost zařízení. Montáž jednoduchých sestav, například do jedné místnosti, trvá jen několik hodin. Po připojení zařízení a jeho kontrole provedeme zprovoznění systému. Nastavíme správnou regulaci a vysvětlíme vám ovládání. Uklidíme po sobě a předáme vám doklady k zařízení.

PoptatKalkulace ceny

  Záruční a pozáruční servis

Nedílnou součástí našich služeb je záruční servis. I přesto, že volíme jen kvalitní značky výrobků, není nikdy vyloučeno, že v záruční době nedojde k poruše zařízení. Po kontaktu zákazníkem dohodneme termín servisního zásahu a poruchu odstraníme v co nejkratší době. V případě vašeho zájmu poskytujeme prodlouženou záruku. Po dobu prodloužené záruky je podmínkou provádění pravidelné údržby alespoň jednou za rok. Servis zařízení poskytujeme i po skončení záruční doby, po celou dobu životnosti zařízení. Na poruchovost a životnost zařízení má vliv kromě montáže i pravidelná údržba.

PoptatKalkulace ceny

  Pravidelná údržba

Aby vaše klimatizace fungovala spolehlivě jak má po dlouhou dobu bez nutnosti servisního zásahu, je potřeba provádět pravidelnou údržbu. Základní jednoduchou údržbu zvládne zákazník sám. Pokud se i přesto nechcete s údržbou zdržovat, můžete ji svěřit nám. Po dohodě na termínu návštěvy provede náš technik kontrolu funkce zařízení, vyčištění filtrů a výměníků a v případě potřeby doladí nastavení regulace. Při poskytování prodloužené záruky vás budeme sami s předstihem kontaktovat a dohodneme s vámi termín údržby.

PoptatKalkulace ceny

Orientační cenovou nabídku můžete zjistit ihned

Kalkulace ceny

Historie klimatizací TOSHIBA sahá do 50. let minulého století. Už v té době přitahovaly japonské výrobky pozornost svými inovacemi. V roce 1999 vstoupila TOSHIBA do společného podniku s americkým gigantem Carrier. TOSHIBA Corporation dnes řídí své aktivity v pobočkách ve 40 zemích po celém světě a drží se svých zásad kvality a inovací.

Více

DAIKIN Industries byla založena v roce 1924 a je jedním z předních celosvětových výrobců klimatizací. Vyvíjí špičkové technologie a poskytuje vysoce kvalitní produkty, které věnují velké úsilí na nápravu neustále se proměňující kvality vzduchu. V Evropě má prodejní síť DAIKIN Industries 17 zastoupení, mj. i v Česku, kde se nachází výrobní zařízení v Plzni a Brně.

Více

Podnikání LG v oboru klimatizací a chlazení začíná v roce 1968, kdy byla vyrobena první jihokorejská klimatizační jednotka určená pro domácnosti. Díky špičkové technologii si LG od roku 2000 držela pozici jedničky v počtu prodaných klimatizací 7 let v řadě. V roce 2008 LG dosáhla významného milníku, když vyrobila svou 100 miliontou klimatizační jednotku. 

Více