Přeskočit na hlavní obsah

Časté dotazy

V části poptávka zadáte rozměry místnosti, kterou chcete klimatizovat. Po kliknutí na tlačítko Vypočítat se vám zobrazí orientační cena. Přesnou cenu vám spočítáme až po zaměření na místě.

V nejbližší době se vám ozveme na kontakt, který jste nám zanechali, a dohodneme s vámi termín návštěvy u vás doma. Po zaměření vám předáme závaznou nabídku a vy si můžete v klidu rozmyslet, zda budete mít zájem o montáž klimatizace od nás.

Poté, co nám závazně potvrdíte objednávku, s vámi dohodneme termín a místo montáže. V den montáže k vám dorazí naši technici, kteří zakryjí nábytek fólií a zaměří místa a trasy instalací. V interiéru namontují vnitřní jednotku a od ní trasu, kudy vede potrubí k venkovní jednotce. Venkovní jednotku připojí k potrubí přes průraz ve stěně, který uzavřou montážní pěnou a tmelem. Po tlakové zkoušce naplní potrubí chladivem a nastaví regulaci. Vysvětlí vám ovládání a údržbu. Po předání po sobě uklidí.
 

Doba montáže závisí na konkrétní situaci u vás doma a počtu klimatizovaných místností. Pro jednu místnost tvá montáž obvykle čtyři hodiny.

Námi dodávané výrobky jsou v energetické kategorii A+++, to znamená, že jsou energeticky velmi úsporné. Příkon klimatizace pro chlazení jedné středně velké místnosti je typicky 900 W.

Ano. Všechna zařízení, která dodáváme, mohou fungovat i v obráceném režimu vytápění. Režim nastavíte na ovladači. Spotřeba elektrické energie je podobná jako v režimu chlazení. 

Obraťte se na nás. Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo e-mailem uvedeném na našich stránkách. Sdělte nám, jak se porucha projevuje a náš technik s vámi dohodne postup řešení. V případě záručního servisu provedeme opravu zdarma.

Pro správný výkon a čistý vzduch je třeba provádět pravidelnou údržbu. Základní údržbu zvládnete sami s pomocí našeho návodu, který vám předáme. Nebo se na nás můžete obrátit s poptávkou údržby a my se o vše postaráme za vás. 

Naše zařízení používají moderní ekologické chladivo R32, které není zdraví škodlivé. Oproti svým předchůdcům má výrazně lepší tepelnou kapacitu, to znamená, že je ho potřeba v zařízení méně při stejném výkonu. Prokazatelně velmi zásadně snižuje emise skleníkových plynů. Servisuje se podobně jako jiná chladiva. 

V části Kontakt na našich stránkách vyplníte formulář, zanecháte nám na sebe telefon nebo e-mail, a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám můžete rovnou zavolat.

Orientační cenovou nabídku můžete zjistit ihned

Kalkulace ceny